Výrobci myček nádobí

Myčka nádobí v kuchyni

Výrobce myčky na nádobí je důležitý údaj. Různí výrobci používají svoje technologie, které se mohou lišit v účinnosti mytí. Dále je také u výrobce důležité zjisti si, jaká je poruchovost jeho výrobků. Levnější výrobci mají většinou poruchovější myčky na nádobí a šetření při pořizování myčky se vám může velmi nevyplatit. Obvykle je lepší investovat hned na začátku větší částku, aby se vám myčka často nerozbíjela, nemuseli jste volat opraváře a nezaplatili za náhradní díly a práci opraváře víc než za nový přístroj.

Aeg, Siemens a Bosch jsou neznámnější

Nejznámnějšími výrobci, proslulými kvalitou svých myček na nádobí jsou především Aeg, Siemens a Bosch. Všechny tři firmy jsou známé i z jiných odvětví elektroniky a tak není potřeba váhat, zdali těmto značkám důvěřovat. Horší je to ovšem s myčkami jiných, méně známých značek, které mohou být sice levné, ovšem ne tak zcela kvalitní.

Důležití jsou také výrobci soli, tablet a leštidla do myčky. Až budete mít myčku pořízenou, rozhodně se zabývejte také tímto tématem.

Myčky na nádobí Siemens jsou známé především svou tichostí a bezproblémových chodem. Myčka na nádobí Aeg je zase odzkoušený pomocník v kuchyni, který nezklame. Myčka nádobí Bosch je masivní a dobře fungující myčka zaručující dlouhý bezstarostný chod vaší domácnosti. Známé jsou dále i firmy jako Fagor, který v kuchyni má na svědomí několik dalších pomocníků, Zanussi a Whirpool, které jsou známé svými pračkami a ani v oblasti myček na nádobí se nenechají zahanbit.